Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Dębica
Specjalista ds. Reklamy i Marketingu

Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.
Dębica
praca stacjonarna
4885 dni temu

Ogłoszenie numer: 136762, z dnia 2011-03-01

Bratex Dachy jest polską spółką i od 1991 roku specjalizuje się w profilowaniu metalu. Czołowe produkty to blachy dachówkowe, trapezowe oraz system orynnowania. Strategicznym dostawcą surowca jest szwedzki koncern SSAB, globalny lider w wytwarzaniu stali wysokowytrzymałej. Wartością dodaną do współpracy z Bratex Dachy jest wysoka jakość obsługi klienta.

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska

  • Tworzenie i koordynowanie strategii reklamowej w oparciu o plan marketingowy
  • Bieżąca obsługa potrzeb reklamowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Obsługa Partnerów handlowych z zakresu dostarczania materiałów reklamowych
  • Współpraca z grafikiem
  • Przygotowywanie i obsługa wydarzeń okolicznościowych
  • Dbanie o wizerunek firmy

Kandydaci aplikujący MUSZĄ spełniać podane wymagania. Mile widziane portfolio.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technicznych i ideologicznych zagadnień branży reklamowej
  • Umiejętność przekształcenia planu marketingowego w plan reklamowy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ds. reklamy i marketingu minimum cztery lata
  • Doświadczenie związane z opisem stanowiska
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana wiedza z obsługi popularnych narzędzi do obróbki grafiki

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o 20-letniej tradycji
  • Dobre zarobki
  • Możliwośc awansu
  • Wyjazdy na szkolenia doskonalące
  • Przynajmniej odpowiednie narzędzia pracy
  • Bardzo dobre warunki stanowiskowe