Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. Reklamacji

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania
praca stacjonarna
5877 dni temu

Ogłoszenie numer: 45948, z dnia 2008-06-26

Firma Serwis Personalny Sp. z o.o (1428/3) zajmuje sie przeprowadzaniem rekrutacji oraz leasingowniem pracowników dla klientów w kraju i za granicą. Stawiamy za pełne zadowolenie każdej ze stron!

Miejsce pracy: wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania

Nr Ref.: ZLS/SP/Rok

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zleceń serwisowych kontrahentów firmy z całej Europy, a także wszelkie działania związane z raportowaniem i administrowaniem tych zleceń, udzielaniem porad technicznych, koordynowaniem pracy serwisantów na całym obszarze działania firmy oraz przygotowywaniem materiałów technicznych o oferowanym asortymencie.

Wymagania

- znajomość, połączona z zamiłowaniem do zagadnień technicznych - chęć pogłębiania swojej wiedzy technicznej - dobra znajomość języka angielskiego i innego języka obcego - wykształcenie techniczne - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim - możliwość poznania nowych technologii stosowanych w branży - możliwość rozwoju zawodowego i językowego - atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności