Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Realizacji Zamówień

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6717 dni temu

Ogłoszenie numer: 18288, z dnia 2006-02-24

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - znanej firmy produkującej wyroby z tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPEC./ZAM.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - nadzór nad realizacją zamówień klientów polskich i zagranicznych; - informowanie klientów o wysyłkach, potwierdzanie dat odbioru; - wystawianie dokumentów przewozowych(CMR), faktur, packing listów, delivery confirmation; - analiza sprzedaży i monitorowanie płatności; - wprowadzanie zamówień do systemu komputerowego.

Wymagania

- doświadczenie w dz. handlowym, najlepiej eksportu; - dobra znajomość j. angielskiego; - wykształcenie wyższe; - dobra znajomość programów: Word i Excel

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę i solidne wynagrodzenie.