Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. prawnych / umów

    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opiniowanie i przygotowanie umów, pism , pełnomocnictw itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę. Obowiązki opiniowanie umów na etapie ofertowania; weryfikacje i przygotowanie umów na roboty budowlane i instalacyjne, dostawy...
  • Specjalista ds. Umów Budowlanych

    7 dni
    opiniowanie i przygotowanie umów, pism , pełnomocnictw itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę; udział w negocjacjach z inwestorem i kontrahentami;
Praca.pl Praca Pomorskie Specjalista ds. Umów Budowlanych Pomorskie
Specjalista ds. realizacji kontraktów

manBase S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
4024 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, największego w Polsce i jednego z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie
Nr Ref.: NMR/001/JG/P
Zadania:
  • kompleksowa realizacja kontraktów
  • wybór i nadzorowanie pracy podwykonawców
  • koordynowanie realizacji zamówień
  • reprezentowanie firmy na budowie

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy:
  • współudział w realizacji dużych oraz prestiżowych projektów budowlanych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922