Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Raportowania i Wdrożeń

Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, okolice Warszawy
praca stacjonarna
4687 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Nr Ref.: (5015-11)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka)
- min. 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w firmie wdrożeniowej, produkującej lub integrującej oprogramowanie
- praktyczna znajomość MS SQL
- umiejętność tworzenia zapytań w języku T-SQL
- dobra znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie raportów i analiz finansowych i operacyjnych
- wdrażanie aplikacji IT na potrzeby firmy
Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowej, rozwijącej się organizacji
- pakiet socjalny
- możliwości rozwoju zawodowego
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".