Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Koszalin
SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS

Citylight sp. z o.o.
Koszalin
praca stacjonarna
4764 dni temu

Ogłoszenie numer: 155141, z dnia 2011-07-01

Citylight to agencja reklamowa full service.

Działamy od 1997 roku, odpowiadając dynamicznie na potrzeby rynku.

Prowadzimy dominujące marki w regionie. Dbamy o potrzeby naszych klientów, dzięki czemu możemy się cieszyć długoletnią współpracą z nimi.

Stawiamy na skuteczność i jakość.

Nieustannie poszukujemy nowych wyzwań, dróg rozwoju.

Szukamy do naszego zespołu ludzi, którzy będą dla nas partnerami w osiąganiu celów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Koszalin

Nr Ref.: DOK/04/2011

Opis stanowiska

  • budowanie i wzmacnianie pozytywnego wizerunku klientów firmy na zewnątrz,
  • aktywne budowanie relacji z przedstawicielami mediów,
  • organizowanie konferencji prasowych i  imprez promocyjnych,
  • przygotowywanie prezentacji, materiałów promocyjnych oraz informacyjno-handlowych,
  • zarządzanie treścią stron internetowych,
  • opracowywanie i realizacja strategii PR, spójnej z celami firmy i komunikacją marketingową ,
  • dbanie o komunikację wewnętrzną w firmie,
  • twórcze rozwiązywanie problemów.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w szeroko pojętych obszarach PR,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • łatwość pisania i formułowania myśli,
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • umiejętność planowania i organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w warunkach stresu,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe (PR).

Oferujemy

  • pracę na etat w dynamicznym zespole,
  • możliwość kształcenia się (szkolenia),
  • możliwość zdobywania doświadczeń w ciekawej branży.