Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Przygotowania Ofert.

Mawilux Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5204 dni temu

Ogłoszenie numer: 99305, z dnia 2010-05-17

z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie kalkulacji ofertowych,
  • przygotowywanie kosztorysów (Norma),
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • przygotowywanie dokumentów do przetargów,
  • monitorowanie składanych ofert,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie ofert,
  • współpraca z klientami w zakresie składanych ofert.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość programu kosztorysowego NORMA,
  • praktyczna znajomość procedur zamówień publicznych,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • minimum średnie wykształcenie,
  • dyspozycyjność,
  • kreatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość systemu jakości ISO 9001:2000,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana praktyczna znajomość AutoCad,
  • mile widziana znajomość branży lotniskowej (systemy oświetlenia nawigacyjnego, systemy radionawigacyjne, systemy łączności bezprzewodowej, instalacje elektryczne i teletechniczne, systemy transportu bagażu, itp.)

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.