Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Programista Perl Szczecin
Specjalista ds. przetwarzania danych

Unizeto Technologies S.A
Szczecin, Szczecin – ul. Bajeczna
praca stacjonarna
4032 dni temu

Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT. Zajmujemy się między innymi projektowaniem i integracją systemów oraz tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług IT.

Oferowane przez Spółkę rozwiązania i realizowane projekty integracyjne cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością technologiczną oraz szczególną troską o wysokie bezpieczeństwo danych. Portfolio oferowanych rozwiązań wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z każdej części rynku - od sektora administracji publicznej, poprzez sektor ubezpieczeń społecznych i służby zdrowia, po Klientów biznesowych i indywidualnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: SPPD/IV/OK/SZ
Miejsce pracy: Szczecin – ul. Bajeczna

Wymagania:
  • dobra znajomość języka programowania PHP lub PERL
  • znajomość j. angielskiego
dodatkowe atuty:
  • podstawowa znajomość języka JavaScript, C++ lub C#
  • podstawowa znajomość XML
  • podstawowa znajomość pakietu Corel lub Adobe Ilustrator
  • kreatywność i samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Zakres obowiązków:
  • tworzenie i obsługa aplikacji służących do przetwarzania danych i generowania wydruków
  • automatyzacja procesu przetwarzanie danych
  • tworzenie projektów w aplikacji GMC Inspire Designer (zapewniamy profesjonalne szkolenie)
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  • możliwość zdobycia unikatowej wiedzy z zakresu obsługi aplikacji GMC
    Inspire Designer
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia i wsparcie oraz opiekę merytoryczną doświadczonych współpracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego