Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds przetargów

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5935 dni temu

Ogłoszenie numer: 43908, z dnia 2008-05-16

Media Office, warszawska spółka działająca w branży nowych technologii, producent oprogramowania i systemów informatycznych, w związku z rozbudową działu handlowego poszukuje doświadczonych i wysoce zmotywowanych kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPP_01/2008

Opis stanowiska

Główne zadania realizowane na stanowisku: - przygotowywanie dokumentacji przetargowej zgodnej ze SIWZ, - przygotowywanie opisów i rozwiązań ofert handlowych i wycen, - nadzór nad realizacją wygranych przetargów, - wyszukiwanie odpowiednich dostawców, - udział w negocjcjach handlowych, - śledzenie i koordynacja kontraktów oraz realizacja planów sprzedaży,

Wymagania

- dobra znajomość produktów branży komputerowej - doświadczenie w organizacji i nadzorowaniu projektów przetargowych, - prowadzenie negocjacji, - wysoka motywacja i zorientowanie na osiąganie celów, - samodzielność i dobra organizacja pracy własnej Operatywność, sumienność, entuzjazm

Oferujemy

Stałą pracę w rozwijającej się firmie IT Rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje Dostęp do nowoczesnych technologii Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, możliwe również inne formy współpracy