Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. przetargów i obsługi klienta

DEBIUT AFH Service
Poznań
praca stacjonarna
5011 dni temu

Ogłoszenie numer: 117469, z dnia 2010-10-27

z siedzibą w Poznaniu, dystrybutor art. higienicznych i czyściw przemysłowych, obecna na rynku od 1999 roku, poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Monitorowanie rynku przetargów w sektorze systemów higienicznych, czyściw przemysłowych itp.
  • Kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji dot. przetargów oraz projektów
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami, zamawiającymi, organizatorami
  • Reprezentacja firmy przed Urzędami, firmami
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie maturalne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. przetargów lub podobne
  • Znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych
  • Znajomość zagadnień dotyczących udziału w przetargach
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania
  • Znajomość branży higienicznej
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duży zakres samodzielności przy realizacji zadań