Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista .NET Warszawa
Specjalista ds. Projektowania i Programowania

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3481 dni temu

Ogłoszenie numer: 670904, z dnia 2015-04-08

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. firma o ponad 140-letniej tradycji, świadcząca usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego, kierująca się zasadą odpowiedzialności ekonomicznej, społecznej i ekologicznej,  poszukuje kandydata do pracy w Dziale Projektowania i Programowania Biura Teleinformatyki  na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2015/13

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie analizy potrzeb informatycznych użytkowników
  • tworzenie koncepcji systemu o różnych konfiguracjach dla zastosowań ogólnych i specjalistycznych w całej firmie oraz ich terminową realizację i integrację z innymi systemami TW
  • projektowanie konstrukcji i technologii systemu, ustalanie zasad wdrażania, eksploatacji i archiwizacji
  • opracowywanie założeń programowych, wzorów dokumentów źródłowych, wzorów zestawień wynikowych (tabel, raportów, arkuszy itp.)
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowo-programowych
  • dostosowywanie/rozbudowa istniejących modułów różnych systemów do wymogów i potrzeb firmy, integracja  z innymi systemami TW

Wymagania

  • wykształcenie  wyższe  informatyczne
  • znajomość środowiska Visual Studio
  • znajomość platformy .NET wersji 3.5 i wyższych
  • znajomość technologii HTML,AJAX, XML, JSON, JQuery, CSS
  • dobra znajomość programowania w językach obiektowych
  • dobra znajomość C# i SQL
  • znajomość narzędzi pracy grupowych tj. CVS,SVN lub pokrewnych
  • mile widziana wiedza o budowie rozkładów jazdy komunikacji miejskiej w Warszawie
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania wiedzy w zakresie programowania

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania
  • świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych itp.)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Poznaj

ul. Siedmiogrodzka 20,
Warszawa

Tramwaje Warszawskie służą mieszkańcom stolicy od ponad 150 lat. Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej komunikacji tramwajowej w Warszawie. Odpowiadamy za eksploatację, naprawę i zakup taboru tramwajowego oraz prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy i remontów obiektów infrastruktury torowo – sieciowej i budynków. Nieustannie stawiamy na rozwój. Rozpoczęliśmy budowę zajezdni tramwajowej „Annopol”. Modernizujemy i budujemy trasy tramwajowe. W stolicy jeździ już ponad 300 wagonów niskopodłogowych. Zakupiliśmy także 123 nowoczesne tramwaje Warsolino, które w znaczący sposób odmienną komfort podróżowania. Tramwaje Warszawskie to przede wszystkim ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby mieszkańcy stolicy mogli...