Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Finansowania Projektów Warszawa
Specjalista ds. projektów pomocy żywnościowej

Caritas Polska
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
393 dni temu
Caritas to największa organizacja charytatywna w Polsce. Wraz z Caritas diecezjalnymi, Caritas Polska realizuje programy pomocowe adresowane do wielu grup potrzebujących, m.in. seniorów, osób w trudnej sytuacji materialnej, chorych, z niepełnosprawnościami, pozostających w kryzysie bezdomności. Prowadzimy także liczne projekty polegające na udzielaniu pomocy kryzysowej i rozwojowej w różnych rejonach świata. Do naszego zespołu poszukujemy osób, które łączą profesjonalizm z chęcią pomagania innym. Dołącz do nas, jeśli tak jak my wierzysz, że warto pomagać.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • koordynacja projektów dotyczących pomocy żywnościowej i socjalnej, realizowanych przez organizację np.: “Zbiórka żywności”, “Spiżarnia Caritas”, “Wigilia Caritas”, “Tak. Pomagam!” itp.;
  • współpraca z Caritas diecezjalnymi i sieciami handlowymi w celu realizacji żywnościowych projektów pomocowych;
  • nadzór nad wdrażaniem w Caritas Diecezjalnych standardu GS1;
  • koordynacja działań o zasięgu ogólnopolskim, w tym zamówień oraz rozliczeń magazynowych i finansowych;
  • kontakty z beneficjentami, kontrahentami, urzędami;
  • Przygotowywanie rozliczeń, sprawozdań, umów raportów;
  • Prowadzenie działań towarzyszących, w tym organizowanie szkoleń i warsztatów;
  • wizyty monitorujące w miejscu realizacji działań na terenie kraju;

Wymagania:

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów dot. pomocy żywnościowej;
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem projektów i podstaw księgowości;
  • znajomość zagadnień związanych z tematyką ubóstwa, pomocy żywnościowej i socjalnej;
  • znajomość standardów GS1;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, rzetelność, terminowość;
  • zdolność do efektywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się i środowisku;
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność utrzymania długofalowej współpracy;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych lub w dystrybucji żywności będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dogodnej lokalizacji – blisko stacji metro Rondo Daszyńskiego;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze;
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00).