Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Projektów Badawczych

Instytut Fizyki PAN
Warszawa
praca stacjonarna
2132 dni temu

Ogłoszenie numer: 2072173, z dnia 2018-09-14

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wymiar czasu pracy:

1/1 Etat

Do zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będą należały:
  • Koordynacja projektu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej od strony finansowej, zamówień publicznych oraz prowadzenie dokumentacji finansowej projektu
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zewnętrznych oraz wewnętrznych projektu
  • Kierowanie obiegiem dokumentów
  • Samodzielna obsługa korespondencji
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Instytutu Fizyki PAN oraz z Fundacją na rzecz Nauki Polskiej

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe magisterskie
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobre umiejętności organizacyjne i zaangażowanie
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Preferowanym atutem będzie: udokumentowane doświadczenie w administrowaniu projektów naukowych – także europejskich, w tym zagadnień administracyjnych, finansowych i zamówień publicznych

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w wysokości zależnej od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy