Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. konferencji i seminariów

    Akademia Leona Koźmińskiego   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Centrum Doradztwa i Kształcenia Menadżerów Główne obowiązki: organizacja konferencji i seminariów oraz innych wydarzeń o zasięgu krajowym i międzynarodowym, obsługa wydarzeń (w wersji on – line i/lub stacjonarnie) w dniu ich realizacji, wspieranie działań podmiotów zaangażowanych w...
Praca.pl Praca Małopolskie Lusławice Organizator Imprez Kulturalnych Lusławice
Specjalista ds. programów koncertowych i edukacyjnych - koordynator

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Lusławice
praca stacjonarna
4187 dni temu

Ogłoszenie numer: 274835, z dnia 2013-05-02

CENTRUM jest Narodową Instytucją Kultury.

Miejsce pracy: Lusławice

Opis stanowiska

  • Opracowywanie programów koncertowych i edukacyjnych.
  • Koordynacja pracy artystycznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane muzyczne) pedagogiczne lub pokrewne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Dodatkowe:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Zdolności interpersonalne
  • Znajomość innych języków obcych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne brutto od 2.000 do 3.000 zł

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN