Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. Produktu (Handlowiec)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6013 dni temu

Ogłoszenie numer: 40657, z dnia 2008-02-27

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i promocję folii PVC, zasłon wstęgowych oraz kurtyn spawalniczych z oferty Kolbudu, www.kolbud.com.pl, na terenie całego kraju. Do głównych obowiązków należeć będzie: - pozyskiwanie nowych klientów - budowanie sieci sprzedaży na terenie całego kraju - utrzymywanie dobrych relacji posprzedażowych - raportowanie pracy/ prowadzenie dokumentacji pracy.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie - doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata - obsługa pakietu Ms Office - prawo jazdy kat. B - wysoka motywacja do pracy - otwartość, komunikatywność - samodzielność, inicjatywa i samodyscyplina w działaniu - preferowane będą osoby z Bydgoszczy i bliskich okolic

Oferujemy

- stabilne warunki współpracy - wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników pracy - narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

Poznaj

Kolbud Sp. z o.o.