Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. produktów tele-informatycznych

OXYCOM S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4868 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Zadania:
  • budowanie strategii, tworzenie, wprowadzanie na rynek i zarządzanie rozwojem produktów telekomunikacyjnych i informatycznych,
  • prowadzenie dokumentacji procesów i projektów,
  • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami oprogramowania,
  • analiza i uzgadnianie warunków formalnych, w tym licencyjnych, współpracy z dostawcami oprogramowania,
  • tworzenie oferty usługowej związanej z dystrybucją oprogramowania,
  • współpraca z pionami technicznymi przy wdrażaniu i utrzymaniu produktu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność tworzenia produktów telekomunikacyjnych (wskazana jest też umiejętność tworzenia produktów informatycznych),
  • umiejętność prowadzenia analiz rynkowych,
  • umiejętność prowadzenia badań marketingowych,
  • umiejętność określania sposobów świadczenia usługi,
  • doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów, w tym umów związanych z licencjonowaniem oprogramowania..
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii