Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Wadowice
Specjalista ds. produkcji

Drukarnia PackPlus
Wadowice
praca stacjonarna
5657 dni temu

Ogłoszenie numer: 63440, z dnia 2009-04-23

Drukarnia PackPlus specjalizuje się w świadczeniu usług poligraficznych, w szczególności w produkcji opakowań z tektur litych i kaszerowanych, etykiet oraz wszelkiego rodzaju druków reklamowych. Firma powstała w 1995 roku, charakteryzując się w kolejnych latach dynamicznym rozwojem. Obecnie, w związku z nowymi inwestycjami poszukujemy do naszej siedziby w Wadowicach kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wadowice

Nr Ref.: PackPlus.04

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za nadzór i utrzymywanie w prawidłowym stanie urządzeń poligraficznych oraz koordynowanie pracy na produkcji.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: poligrafia, mechanika, elektronika lub pokrewne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość technologii druku będzie traktowana jako dodatkowy atut
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność koordynacji kilku projektów jednocześnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywanie doświadczenia na najwyższej klasy sprzęcie drukarskim oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.