Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Specjalista ds. produkcji roślinnej

Agro - Sokołów Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
6321 dni temu

Ogłoszenie numer: 27769, z dnia 2007-03-27

Agro - Sokołów zajmuje się hodowlą trzody chlewnej oraz uprawą zbóż i kukurydzy.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Agro - Sokołów poszukuje osoby z wykształceniem wyższym rolniczym, która byłaby odpowiedzialna za uprawę zbóż.

Wymagania

-mężczyzna z wykształceniem wyższym rolniczym -wiek do 35 lat -dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -znajomość zabiegów agrotechnicznych -znajomość prac polowych -znajomość uprawy zbóż

Oferujemy

-zakwaterowanie w miejscu pracy -pracę stałą -atrakcyjne wynagrodzenie -możliwość awansu