Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
specjalista ds. produkcji roślinnej i zwierzęcej (absolwent), zootechnik

Agro - Sokołów Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
6385 dni temu

Ogłoszenie numer: 26635, z dnia 2007-02-20

Agro -Sokołów zajmuje się głównie hodowlą trzody chlewnej w cyklu zamkniętym oraz uprawą zbóż i kukurydzy.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Specjalista ds. produkcji zwierzęcej (absolwent), zootechnik: Agro - Sokołów Sp. z o.o. poszukuje osoby, który byłaby odpowiedzialna za produkcję zwierzęcą (trzoda chlewna), za nadzór nad pracownikami oraz za osiągane wyniki produkcyjne. Osoba ubiegająca się o stanowisko specjalisty ds. prod. zwierzęcej powinna posiadać teoretyczną wiedzę na temat produkcji trzody chlewnej. Miejsce pracy: zootechnik - Gospodarstwo Chotyniec, podkarpackie specjalista ds. prod. zwierzęcej (absolwent) - Gopodarstwo Piecki, warmińsko-mazurskie Specjalista ds. produkcji roślinnej (absolwent): teoretyczna znajomość zabiegów agrotechnicznych, uprawy zbóż, znajomość prac polowych. Miejsce pracy: Gospodarstwo Piecki, warmińsko-mazurskie

Wymagania

Wymagania wspólne: -mężczyzna z wykształceniem wyższym rolniczym i/lub zootechnicznym -predyspozycje kierownicze -dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę -duży stopień samodzielności -ukierunkowanie na osiąganie celów -znajomość obsługi komputera Zootechnik, specjalista ds. produkcji zwierzęcej (absolwent): -teoretyczna znajmość w zakresie nowoczesnej produkcji trzody chlewnej -znajomość żywienia zwierząt Specjalista ds. produkcji roślinnej (absolwent): -znajomość zabiegów agrotechnicznych -znajomość prac polowych -znajomość uprawy zbóż

Oferujemy

-możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony -możliwość awansu -zakwaterowanie