Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Jagodne Małe
Specjalista ds. Produkcji Roślinnej, Magazynier

Agro - Sokołów Sp. z o.o.
Jagodne Małe, Jagodne Małe, Piecki
praca stacjonarna
6606 dni temu

Ogłoszenie numer: 20813, z dnia 2006-06-14

"Agro - Sokołów" jest spółką zależną SOKOŁÓW S.A.. Zajmuje się uprawą zbóż jak również hodowlą trzody chlewnej.

Miejsce pracy: Jagodne Małe, Jagodne Małe, Piecki

Opis stanowiska

-znajomość zabiegów agrotechnicznych -znajomość obsługi maszyn rolniczych -prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

-znajomość zabiegów agrotechnicznych -znajomość obsługi maszyn rolniczych -wykształcenie średnie lub wyższe -wiek do 35 lat

Oferujemy

-stałe zatrudnienie -możliwość awansu -atrakcyjne wynagrodzenie