Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Procesu Kredytowego

Expander Advisors Sp. z o.o.
łódzkie, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
4151 dni temu

Jesteśmy największą w Polsce firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Naszym kapitałem są ludzie. Inwestujemy w swoich pracowników, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi. Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie - dołącz do nas!

Poszukujemy do dynamicznie rozwijającej się Sieci Własnej osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • Opracowanie i procesowanie wniosków kredytowych klientów do banków,
  • Przygotowanie druków do złożenia wniosku kredytowego ,
  • Współpraca z Doradcą przy składaniu wniosku kredytowego na spotkaniu z klientem,
  • Kontrola nad prawidłowym przepływem informacji pomiędzy doradcą a klientem,
  • Cykliczne spotkania z klientem w trakcie procesu kredytowego,
  • Monitorowanie przebiegu procesu kredytowego w bankach,
  •  Przygotowywanie wymaganych raportów i zestawień.
  • Inspekcje KW oraz inspekcje nieruchomości.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenia w kontaktach z Klientami,
  • Aktualna wiedza na temat oferty produktów kredytowych banku,
  • Odpowiedzialność, sumienność,  bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Determinacja w realizacji celów,
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość języka angielskiego, prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.” Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 69, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji; Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez EXPANDER rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.”