Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4844 dni temu

Ogłoszenie numer: 156996, z dnia 2011-07-15

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. to renomowana spółka z branży usług prawno-finansowych, obsługująca największe podmioty gospodarcze w zakresie zarządzania wierzytelnościami. Posiadamy swoje oddziały na terenie całego kraju, m.in. w: Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Wrocławiu oraz w Krakowie.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SDP/06/WR

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi: sporządzanie pozwów , pism procesowych, obsługa prawna klientów oraz spraw kancelarii, sporządzanie opinii prawnych i rekomendacji, przygotowywanie raportów z wykonanych czynności zgodnie z obowiązującym standardem w kancelarii.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub studenci IV /V roku prawa,
  • znajomość procedur prawnych , dobra wiedza z zakresu prawa cywilnego, handlowego; wekslowego, administracyjnego, bankowego, prawa gospodarczego;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • dokładność i skrupulatność;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole doświadczonych specjalistów;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • narzędzia, które pozwolą realizować stawiane przez firmę cele;
  • przyjazną i twórczą atmosferę;
  • stacjonarną pracę w atrakcyjnej lokalizacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00