Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds.pozyskiwania środków unijnych

Easy-Finance
Poznań
praca stacjonarna
4921 dni temu

Easy-Finance Niezależny Expert Finansowy, Istniejemy na rynku od 9 lat, specjalizujemy się w sprzedaży kredytów mieszkaniowych i kredytów dla FIRM

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • pozyskiwanie środków na realizację projektów inwestycyjnych, finansowanie ze środków unijnych
  • poszukiwanie programów spójnych ze strategią Firmy
  • opracowanie niezbędnych dokumentów
  • składanie wniosków o dotacje
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ( ekonomiczne bądź prawne będzie dodatkowym atutem )
  • min 2-letnie doświadczenie w firmie doradczej, zajmującej się pozyskiwaniem funduszy unijnych
  • doświadczenie w realizacji programów POIG, PROW, RPO
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • ambitne, samodzielne stanowisko z szerokim zakresem odpowiedzialności
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy