Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Certico Poland sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5402 dni temu

Ogłoszenie numer: 76548, z dnia 2009-09-30

Certico Poland IT & Business Solutions Jest młodą, międzynarodową organizacją. Nasza specjalność to innowacyjne rozwiązania informatyczne i biznesowe. Jako mała i elastyczna firm zapewniamy innowacyjny produkt CMS/DMS - system SIENN, który sprawdza się na rynkach zagranicznych i który wprowadzamy na rynek w Polsce. Zajmujemy się wszystkim co związane ze wsparciem firm w internecie, m.in. SEO. Nasza filozofia to dopasowanie się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, które łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami internetowymi. Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów i partnerów, zapewniając optymalny efekt i maksymalną korzyść. Chcesz do nas dołączyć? Do naszej siedziby w centrum Wrocławia poszukujemy do pracy na stałe kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie potencjalnych klientów i analiza ich potrzeb na płaszczyźnie IT (strony, sklepy, wizytówki etc.);
  • wysyłanie ofert handlowych oraz umawianie spotkań z przedstawicielami handlowymi;
  • weryfikację i uzupełnianie własnej bazy danych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum licencjackie;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz podstawowych instrumentów internetowych;
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy;
  • komunikatywność, kreatywność i łatwość nawiązywania pozytywnych relacji z klientem;
  • wysoka kultura osobista i pozytywne myślenie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i doświadczenie w branży;
  • zdolność do pracy na samodzielnym stanowisko oraz w grupie;
  • doświadczenie w sprzedaży i nawiązywaniu relacji przez telefon.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość stałej pracy w rozwijającej się firmie;
  • realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • praca w miłej, nieformalnej atmosferze.