Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. pozyskiwania klientów - Usługi Transportowe

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 37347, z dnia 2007-12-06

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się usługami rachunkowymi, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SPK/SP/Poz

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów firmy świadczącej usługi transportowe, na terenie kraju i za granicą. Wśród głównych zadań wyróżnić można sporządzanie ofert handlowych, negocjacje telefoniczne i bezpośrednie z klientami z całego obszaru Unii Europejskiej, opieka nad pozyskanymi klientami.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (umiejętność sporządzania ofert , prowadzenia korespondencji i negocjacji handlowych) • Własny komputer i łącze internetowe w miejscu zamieszkania • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i innego języka obcego, np. niemieckiego • Mile widziany własny telefon stacjonarny • Duże umiejętności komunikacyjne • Zaangażowanie

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca na pół lub pełen etat • Praca w formie telepracy (w domu) • Zapewniamy telefon służbowy