Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Wołomin
Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczenia projektów U.E.

HMD Consulting Zajk Dominik
Wołomin
praca stacjonarna
5116 dni temu

Ogłoszenie numer: 114906, z dnia 2010-09-15

HMD Consulting poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji,
  • Przygotowanie Wniosku o Dotację, Biznes Planu, Studium Wykonalności,
  • Analizę możliwości finansowania z programów unijnych i opracowywanie projektów pozyskiwania funduszy;
  • Przygotowanie analiz ekonomicznych (Bilans, RZiS, CF) i opłacalności projektów inwestycyjnych( NPV, IRR)
  • Sporządzanie wniosków aplikacyjnych;
  • Tworzenie ekspertyz i załączników do wniosków o dofinansowanie;
  • Kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków unijnych oraz sporządzanie raportów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub studia zaoczne 3-4-5 rok),
  • Ukończone szkolenia lub kursy w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji UE,
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, otwartość, odpowiedzialność, skuteczność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office i Komputera.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym,
  • Możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia, sprzyjające warunki do rozwoju.