Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. pozyskiwania dotacji z UE

HMD Consulting
wielkopolskie
praca stacjonarna
5602 dni temu

Ogłoszenie numer: 62688, z dnia 2009-04-13

Firmy HMD Consulting zajmuje się dostarczeniem nowoczesnych, kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań biznesowych dla polskich przedsiębiorców działających na otwartym rynku europejskim.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji,
  • Przygotowanie Wniosku o Dotację, Biznes Planu, Studium Wykonalności
  • Analizę możliwości finansowania z programów unijnych i opracowywanie projektów pozyskiwania funduszy;
  • Przygotowanie analiz ekonomicznych (Bilans, RZiS, CF) i opłacalności projektów inwestycyjnych( NPV, IRR)
  • Sporządzanie wniosków aplikacyjnych;
  • Tworzenie ekspertyz i załączników do wniosków o dofinansowanie;
  • Kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków unijnych oraz sporządzanie raportów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów zaocznych),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, otwartość, odpowiedzialność, skuteczność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office i komputera.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie po okresie próbnym,
  • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia, sprzyjające warunki do rozwoju.