Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Internetowy / SEO Specialist

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje codzienne zadania: Będziesz analizować widoczność naszych serwisów w wyszukiwarkach i dbać o to, by były zawsze na topie; Poprawisz współczynnik konwersji, maksymalizując efektywność działań marketingowych i przekładając ruch na realne wyniki; Przeprowadzisz audyty SEO, a...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Pozycjoner Stron Internetowych Poznań
Specjalista ds. pozycjonowania stron internetowych

Ogicom Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4393 dni temu

Ogłoszenie numer: 237689, z dnia 2012-10-08

Naszą misją jest outsourcing usług cloud-computingowych, a przede wszystkim zapewnienie infrastruktury sprzętowej, systemowej, telekomunikacyjnej oraz innych usług, dla jak najbardziej efektywnej obecności Klientów w Internecie. Nasze wartości to niezawodność, szybkość dostarczania usług, powtarzalna, wysoka jakość w zakresie obsługi Klienta oraz indywidualne doradztwo w zakresie zaawansowanego hostingu dedykowanego.

Pozycjoner, to osoba w zespole Działu Pozycjonowania, odpowiedzialna za samodzielne pozycjonowanie serwisów internetowych naszych klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • pozycjonowanie w Google,
  • optymalizacja stron internetowych,
  • utrzymywanie i podnoszenie pozycji stron internetowych na zamówione słowa kluczowe,
  • przeprowadzanie audytów SEO,
  • tworzenie i poprawianie tekstów SEO.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, popartego przykładami,
  • szeroka wiedza na temat zagadnień związanych z SEO,
  • bardzo dobra znajomość wyszukiwarki Google i jej narzędzi,
  • bardzo dobra znajomość technologii budowy stron HTML, CSS w szczególności PHP i MySQL,
  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i twórcze podejście do wykonywanych projektów,
  • chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.

Mile widziane:

  • znajomość systemu Google AdWords,
  • wykształcenie z zakresu informatyki,
  • znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole,
  • możliwość poszerzania umiejętności i zdobywania wiedzy,
  • umowę o pracę – pełen etat,
  • niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.