Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. powierzchni magazynowych / biurowych

4Rent.pl Nieruchomości Komercyjne
Warszawa
praca stacjonarna
6300 dni temu

Ogłoszenie numer: 28544, z dnia 2007-04-17

4Rent.pl Nieruchomości Komercyjne zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Koncentrujemy się na obsłudze klientów biznesowych, przeprowadzamy transakcje na dużych obiektach biurowych, magazynowych oraz gruntach inwestycyjnych. Margines naszej działaności to domy oraz rezydencje, nie zajmujemy się rynkiem mieszkaniowym. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie => www.4rent.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze pośrednika w obrocie nieruchomościami na stanowisko "Specjalista ds. powierzchni magazynowych" lub "Specjalista ds. powierzchni biurowych".

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ukończony kurs na pośrednika w obrocie nieruchomościami, własny samochód, znajomość obsłuki komputera oraz aplikacji biurowych, znajomość topografii Warszawy, umiejętność samodzielnego organizowania pracy, POCZUCIE HUMORU, umiejętność pracy w młodym wesołym zespole. Licencja Pośrednika NIE JEST WYMAGANA chociaż mile widziana ;)

Oferujemy

Umowę o pracę, bardzo dużą liczbę zleceń, stałe wynagrodzenie + prowizja, profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, możliwość rozwoju kariery zawodowej w dynamicznej firmie, nielimitowany czas pracy, system szkoleń. Przede wszystkim jednak oferujemy przyjazną atmosferę pracy pozbawioną stresu związanego z nienormalnym, humorzastym przełożonym czy z tak zwanym "wyścigiem szczurów", zgodnie z zasadą - "Uśmiechnięty człowiek żyje dłużej".