Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Specjalista ds. podłóz torfowych

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice
opolskie
praca stacjonarna
2439 dni temu

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wszechstronną obsługą sektrota ogrodniczego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: Rybnik/20/11/17
Obowiązki:
  • kontakt z producentami torfów w kraju i za granicą;
  • sprawdzanie jakosci torfów i nawozów u producentów;
  • prowadzenie szkoleń wewnetrznych z zakresu torfów i substratów
  • sprawdzanie dokumentacji dostawców

Wymagania:
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • znajomości rynku nawozów

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);
  • pracę w systemie home office, z wyjazdami w razie potrzeby

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres:

katarzyna.cyron@agencja-headhunter.eu

lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

609-690-973

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).