Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Specjalista Ds. Płatności Elektronicznych

Blue Media Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
7005 dni temu

Ogłoszenie numer: 11820, z dnia 2005-05-12

Firma Blue Media Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zajmuje się tworzeniem aplikacji oraz integracją systemów informatycznych z technologiami sieci GSM na rynku polskim i zagranicznym.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku, będzie odpowiedzialna za sprzedaż i promocje produktów związanych z płatnościami elektronicznymi oraz za kontakty z podmiotami dostarczającymi usługi dla masowego odbiorcy, w szczególności operatorami telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz sektorem energetycznym, telewizji kablowej i dostawców Internetu

Wymagania

Znajomość rynku płatności elektronicznych Wykształcenie wyższe Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne Mile widziane doświadczenie w branży usług finansowych

Oferujemy

Komfortowe warunki pracy Praca w młodym zespole Możliwość rozwoju zawodowego