Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. planowania produkcji

TFP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Kórnik k/ Poznania
praca stacjonarna
6381 dni temu

Ogłoszenie numer: 27758, z dnia 2007-03-30

Odwiedź naszą stronę internetową: www.tfp.com.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie, Kórnik k/ Poznania

Opis stanowiska

osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za planowanie produkcji zgodnie z zamówieniem klienta

Wymagania

Ukończone studia wyższe (kierunek ekonomiczny lub nauki ścisłe) Język niemiecki - w stopniu zaawansowanym Umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania kontaktów Dyspozycyjność Doświadczenie na ww. stanowisku Rzetelność Obsługa komputera (Word, Excel) Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.