Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji

FORMASTER S.A.
Kielce
praca stacjonarna
5138 dni temu

Ogłoszenie numer: 107416, z dnia 2010-07-21

wraz z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej
  • Opracowanie normatywów materiałowych i czasowych
  • Przygotowanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych w układzie asortymentowym
  • Ustalania harmonogramów produkcji
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie następujących wskaźników : opakowania, surowce, robocizna, wykorzystanie czasu pracy, wydajność
  • Zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych w wyrobie gotowym
  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych, bieżąca analiza wskaźników produkcji , poziomu zapasów i ich optymalizacja, właściwe rozplanowanie zapotrzebowań produkcyjnych, terminowe raportowanie w celu utrzymania ciągłości wysyłek.
  • Rozliczenie produkcji
  • Nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność i odpowiedzialność,
  • Kreatywność,  komunikatywność,

Oferujemy

  • Stabilną pracę na pełny etat w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie i miłej atmosferze
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Pracę w Kielcach
  • Możliwości indywidualnego rozwoju