Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. płac

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław, Biskupice Podgórne
praca stacjonarna
1411 dni temu

Ogłoszenie numer: 4039111, z dnia 2020-12-07

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek PFRON, ZFŚS, ZUS, zaliczek na podatek dochodowy,
  • sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji, korekt i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS,
  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich i rehabilitacyjnych zgodnie z aktualnym stanem prawnym,
  • obsługa pism od komorników oraz rozliczanie zajęć komorniczych,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • praca w języku polskim i angielskim.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń (warunek konieczny),
  • praktyczna znajomość obsługi Płatnika oraz programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość Optimy),
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • sprawna umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę od zaraz oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Kursy i szkolenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole