Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Personalnych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6403 dni temu

Ogłoszenie numer: 28249, z dnia 2007-04-09

Nasz Klient to duża międzynarodowa firma z branży wydobywczej.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PER/02302/07

Opis stanowiska

ZADANIA: -prowadzenie akt pracowniczych, -ewidencja czasu pracy, -odpowiedzialność za realizowanie procedur związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników, -sporządzanie raportów kadrowo – płacowych, -wsparcie Kierownika ds. personalnych w jego pracy, -sporządzanie wszystkich dokumentów wymaganych przepisami Prawa Pracy, -sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Statystycznego, -sporządzanie raportów związanych z potrzebami działu.

Wymagania

-min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji, -wykształcenie wyższe, -bardzo dobra znajomość kodeksu pracy oraz ZUS, -dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu płatnik, -mile widziana znajomość języka angielskiego, -wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, -umiejętność pracy w zespole, -samodzielność i sumienność w działaniu.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym koncernie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwości rozwoju.