Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. personalnych

Bank Pocztowy S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4782 dni temu

Bank Pocztowy S.A
Centrala w Bydgoszczy
Departament Zarządzania Zasobami Ludzkimi

poszukuje osoby do pracy w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DZL/SP/05

Główne zadania osoby zatrudnionej to:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowym,
  • Administracja i ewidencja czasu pracy i nieobecności.
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS,
  • Sporządzanie sprawozdań GUS,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia kadrowego w firmie zatrudniającej min. 200 pracowników,
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office, systemy kadrowo-płacowe, Płatnik),
  • Odpowiedzialności, sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo,
  • Dynamiczną ścieżkę rozwoju oraz ciekawe wyzwania każdego dnia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bogaty pakiet świadczeń,
  • Atrakcyjną lokalizację pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria.

Ogłaszający zastrzega prawo potwierdzenia sporządzenia przez wystawiających załączonych do CV pisemnych referencji.

Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Oświadczam, że podczas procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Bank Pocztowy S.A., na stanowisko Opiekun Klienta przekazałem/łam Bankowi, działającemu jako pracodawca informacje dotyczące mojego wykształcenia, oraz doświadczenia zawodowego, które zgodne są ze stanem faktycznym i znajdują potwierdzenie w posiadanych przeze mnie dokumentach. Nadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że w przypadku ujawnienia braku zgodności danych osobowych podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym z przedłożonymi dokumentami potwierdzającymi wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, Bank Pocztowy S.A. zastrzega prawo uchylenia się od skutków swojego ewentualnego oświadczenia woli co do zawarcia umowy o pracę, jako złożonego pod wpływem błędu wywołanego przez kandydata, poprzez złożenie przez niego fałszywych informacji, tj. zgodnie z art 84 kc w związku z art. 300 kp."

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.