Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. Personalnych

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Polska i Europa (siedziba firmy: okolice Poznania)
praca stacjonarna
4852 dni temu

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjno-handlowej, w związku z ekspansją na nowe rynki i intensywnym rozwojem  – poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: SP-TS/05/11/praca

Miejsce pracy: Polska i Europa (siedziba firmy: okolice Poznania)

Opis stanowiska:
  • prowadzenie rekrutacji pracowników w kraju i za granicą ;
  • współpraca z innymi działami i komórkami biznesowymi w Polsce i za granicą w zakresie realizacji strategii personalnej firmy;
  • realizacja długofalowych planów rozwoju i doskonalenia umiejętności pracowników poprzez budowanie ścieżek karier, analizowanie potrzeb szkoleniowych i planowanie szkoleń;
  • koordynacja szkoleń;
  • udział w zakresie budowania PR wewnętrznego Spółki;
  • ścisła współpraca z managerami liniowymi w kraju i za granicą;
  • raportowanie do Dyrektora Personalnego Grupy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (psychologia, ZZL);
  • doświadczenie zawodowe w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów HR (rekrutacja, rozwój, szkolenia);
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • samodzielność i dynamizm w działaniu;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego: niemieckiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656