Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Koszalin Rzecznik Patentowy Koszalin
Specjalista ds. patentowych i własności intelektualnej

Dajar Sp. z o.o.
Koszalin
praca stacjonarna
2595 dni temu

„DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy w naszym biurze w Koszalinie na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin
Nr ref.: Patent

Miejsce pracy: „DAJAR" Sp. z o.o. - Koszalin

Region: zachodniopomorski

Opis stanowiska:
  • badanie czystości patentowej produktów,
  • wykonywanie zadań związanych z zabezpieczeniem prawnym rozwiązań technicznych, wynalazków, znaków towarowych, wzorów użytkowych, własności intelektualnej i prawa autorskiego,
  • ocena zdolności patentowej rozwiązań technicznych,
  • współpraca z rzecznikiem patentowym,
  • opracowywanie dokumentów oraz  prowadzenie korespondencji z właściwymi urzędami i instytucjami w zakresie prowadzonych spraw
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne,
  • praktyczna znajomość i zainteresowanie prawem własności intelektualnej oraz przemysłowej, prawem patentowym UE,
  • znajomość zagadnień prawa ochrony własności intelektualnej i prawa autorskiego
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, pracowitość, rzetelność, sumienność.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

DAJAR to lider w branży dystrybucji nieelektrycznych artykułów wyposażenia gospodarstwa domowego i mebli ogrodowych.