Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Organizacji Sprzedaży

VACO Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6292 dni temu

Ogłoszenie numer: 31058, z dnia 2007-06-27

VACO Sp. z o.o. - lider w branży usług DDD. Prowadzimy usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji, montażu systemów zabezpieczeń przed ptakami, czyszczenia silosów, dezynsekcji gazowej, szkoleń, konsultacji oraz wdrażania Systemów Jakości.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do działu handlowego na stanowisko Specjalisty ds. Organizacji Sprzedaży (kandydata/kandydatki). Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie; - obsługa zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi na terenie całej Polski; - zarządzanie bazami danych klientów w firmie; - tworzenie nowych i bieżące uaktualnianie funkcjonujących narzędzi wspomagających sprzedaż; - współpraca z innymi działami firmy w procesie pozyskiwania i obsługi klienta.

Wymagania

Wymagania - praktyczna umiejętność tworzenia narzędzi wspomagających sprzedaż ( prezentacje , kalkulacje, oferty itp.); - samodzielność w działaniu; - doświadczenie, oraz praktyczna znajomość ustawy o zamówieniach publicznych ( min. 2 lata); - komunikatywność, otwartość; - wykształcenie wyższe;

Oferujemy

Oferujemy - stacjonarną i interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie; - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników; - możliwości rozwoju w zależności od osobistych predyspozycji i efektów działania; - narzędzia niezbędne do realizacji zadań.