• Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. doskonałości operacyjnej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie zmian w zakresie poprawy procesów, jakości oraz zwiększenia wydajności operacyjnej; Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia; Koordynowanie działań związanych z poprawą jakości i produktywności; Współudział we wdrażaniu zmian zgodnie z wytycznymi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. optymalizacji

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
2227 dni temu

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM itp.)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność wyznaczania priorytetów oraz podejmowania decyzji