• Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. doskonałości operacyjnej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie zmian w zakresie poprawy procesów, jakości oraz zwiększenia wydajności operacyjnej; Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia; Koordynowanie działań związanych z poprawą jakości i produktywności; Współudział we wdrażaniu zmian zgodnie z wytycznymi i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia Warszawa
Specjalista ds. Optymalizacji Procesów Magazynowych

LS Airport Services S.A.
Warszawa, Wirażowa 35
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
404 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Wirażowa 35

umowa o pracę / kontrakt

pełny etat

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo.

Zakres obowiązków
  • analiza danych i rekomendowanie rozwiązań odnośnie polepszenia jakości i efektywności procesów magazynowych
  • identyfikacja marnotrawstw w procesach magazynowych i wskazywanie obszarów do udoskonalenia
  • inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów magazynowych
  • opracowanie i wprowadzenie standardów obsługi w ramach magazynu Cargo
  • wsparcie w zarządzaniu procesem ciągłego doskonalenia (aktualizacja dokumentacji, plików itp.)
  • budowanie świadomości pracowników w zakresie ciągłego doskonalenia
Wymagania
  • otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania wiedzy w zakresie ciągłego doskonalenia
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • inicjatywa w działaniu i nastawienie na realizację celu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu doskonalenia procesów magazynowych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na bilety lotnicze dla Pracowników i ich rodzin
  • fundusz świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do urlopu