Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Ofertowania

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5119 dni temu

Ogłoszenie numer: 109529, z dnia 2010-08-09

Specjalistyczna firma inżynierska z branży budownictwa mostowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: OF02/10

Opis stanowiska

  • analiza zapytań ofertowych;
  • opracowywanie kalkulacji i ofert cenowych;
  • monitoring wysłanych ofert;
  • kontakt z klientami i dostawcami zagranicznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje inżynierskie, mosty;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie inżynierskiej działającej na terenie całego kraju;
  • możliwość rozwoju personalnego;
  • zatrudnienie na pełnym etacie na podstawie umowy o pracę.

Poznaj

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 30 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu. Nasze rozwiązania techniczne znalazły zastosowanie w setkach obiektów inżynieryjnych w Polsce. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich. Nasze główne specjalizacje: mosty, sprężanie konstrukcji, płyty sprężone na gruncie, podwieszenia, grunt zbrojony, technologie budowy, wyposażenie obiektów inżynieryjnych. www.bbr.pl