Praca.pl Praca Wielkopolskie Specjalista ds. Ofertowania Wielkopolskie
Specjalista ds. Ofertowania Na Rynki Eksportowe

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
praca stacjonarna
3715 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Nr Ref.: (6401-14)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane studia budowlane)
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze klienta niemieckojęzycznego
  • Wymagane doświadczenie w branży budowlanej, w szczególności z zakresu rozwiązań elewacyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych dla firm z rynku niemieckiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych z osobami na wysokich szczeblach w organizacji będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość norm niemieckich i zasad obowiązujących w branży elewacyjnej
  • Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na rezultat i samodzielność w działaniu
Zakres obowiązków:
  • Aktywna współpraca i budowanie dobrych relacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami firmy
  • Poszukiwanie nowych okazji biznesowych na rynku niemieckim
  • Analizowanie zapytań ofertowych od klientów niemieckojęzycznych
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji ofertowej
  • Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego (koordynacja procesu zamówień, kalkulacja ofert, odpowiadanie na zapytania klientów, utrzymywanie stałej komunikacji z klientem)
  • Prowadzenie etapu uzgadniania warunków umowy, negocjacji
Firma oferuje:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu
  • Możliwość pracy w trybie Home office
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".