Praca.pl Praca Wielkopolskie Specjalista ds. Ofertowania Wielkopolskie
Specjalista ds. Ofertowania Na Rynki Eksportowe

Bank Danych o Inżynierach - Żebrowscy Sp. J.
wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
praca stacjonarna
3771 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Nr Ref.: (6401-14)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane studia budowlane) - Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze klienta niemieckojęzycznego - Wymagane doświadczenie w branży budowlanej, w szczególności z zakresu rozwiązań elewacyjnych - Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych dla firm z rynku niemieckiego - Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych z osobami na wysokich szczeblach w organizacji będzie dodatkowym atutem - Znajomość norm niemieckich i zasad obowiązujących w branży elewacyjnej - Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem - Nastawienie na rezultat i samodzielność w działaniu
Zakres obowiązków:
- Aktywna współpraca i budowanie dobrych relacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami firmy - Poszukiwanie nowych okazji biznesowych na rynku niemieckim - Analizowanie zapytań ofertowych od klientów niemieckojęzycznych - Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji ofertowej - Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego (koordynacja procesu zamówień, kalkulacja ofert, odpowiadanie na zapytania klientów, utrzymywanie stałej komunikacji z klientem) - Prowadzenie etapu uzgadniania warunków umowy, negocjacji
Firma oferuje:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Możliwość awansu - Możliwość pracy w trybie Home office
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".