Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Specjalista ds. ofertowania |(branża elektryczna)

CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o.
Wałbrzych
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 86938, z dnia 2010-01-20

Instalacje elektryczne i teletechniczne. Szczegółowe informacje na stronie www.cicomputer.pl

Specjalista ds. ofertowania
(branża elektryczna)

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska

Kompleksowa wycena projektów na podstawie zapytań ofertowych, w zakresie instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe elektryczne,
  • Umiejętność kosztorysowania i przygotowywania ofert
  • Znajomości programu AUTO CAD i Norma
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Prawo jazdy
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert i kosztorysowaniem
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.