Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Specjalista ds. ofertowania, koordynator prac.

POL-POŻ
Radom
praca stacjonarna
5468 dni temu

Ogłoszenie numer: 70836, z dnia 2009-07-28

POL-POŻ

Ochrona przeciwpożarowa w budownictwie

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Sporządzanie ofert i kosztorysów
  • Kontakt z klientami na każdym etapie inwestycji
  • Koordynacja prac zespołów ludzi na budowach
  • Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne budowlane
  • Doświadczenie w zabezpieczeniach przeciwpożarowych stosowanych w budownictwie.
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej, rysunków technicznych.
  • Doświadczenie w sporządzaniu ofert z branży ochrony przeciwpożarowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi.
  • Własny samochód, prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe, delegacje.
  • Obsługa programu AUTO CAD
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, predyspozycje do pracy w grupie
  • Oferujemy

    Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Wynagrodzenie

    Od 2000 do 5000 PLN