Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
160 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Aktualizacja dokumentacji ochrony danych,
  • Tworzenie raportów i analiz ochrony danych,
  • Pisanie opinii i zaleceń w świetle prawa ochrony danych,
  • Weryfikacja umów powierzenia danych,
  • Doradztwo wewnętrzne dot. danych osobowych,
  • Szkolenia z zakresu prawnych aspektów ochrony danych,
  • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa,
  • Przetwarzanie wniosków osób prywatnych odnośnie ich danych.
Wymagania:
  • Wykształcenie magisterskie (prawo/administracja/ochrona danych/bezpieczeństwo informacji),
  • Min. 2 lata doświadczenia w ochronie danych,
  • Znajomość przepisów ochrony danych UE i krajowych,
  • Kompetencje trenerskie i prezentacyjne,
  • Zdolności interpretacyjne i redakcyjne,
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją,
  • Dokładność, zaangażowanie,
  • Skuteczne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (B2)
Pracodawca oferuje:
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie na życie i program emerytalny,
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń.

Poznaj

Praca.pl