Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista ds. Nadzoru nad Limitem

    Grupa Inter Cars   Cząstków Mazowiecki    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główne zadania na tym stanowisku obejmują: weryfikację oraz kontrolę limitów kredytowych; sprawdzanie i wprowadzanie umów kredytowych wprowadzanie zmian terminów płatności weryfikację oraz zgłaszanie klientów do Ubezpieczenia; bieżącą współpracę oraz wsparcie dla Grup Filialnych...
Praca.pl Praca Lubuskie Specjalista ds. Administracji Kredytów Lubuskie
Specjalista ds. obsługi rachunków powierniczych i administrowania kredytami

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2540 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Generowanie i ewidencja rachunków powierniczych nabywców
  • Weryfikacja dokumentacji przekazywanej do Banku
  • Sprawdzanie wniosków o uruchamianie płatności z rachunków powierniczych
  • Bieżące zadania związane z obsługą rachunków powierniczych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność