Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. obsługi projektów

IPF 2 spółka z o. o.
Poznań
praca stacjonarna
2879 dni temu

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej świadczącą usługi z zakresu leasingu pracowniczego na rynku polskim, francuskim i niemieckim. W tym roku zostaliśmy sklasyfikowani przez miesięcznik Forbes w zestawieniu „Diamentów Forbesa” na 8. pozycji w kategorii najszybciej rozwijających się firm średnich w województwie wielkopolskim.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Poznaniu (Jeżyce) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

Jesteś pełną energii i świetnie zorganizowaną osobą? Szukasz pracy, w której mógłbyś szlifować znajomość języka francuskiego? Szukasz szansy, by kontynuować swoją karierę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie?

Poszukujemy właśnie kogoś takiego jak Ty!

 Jako specjalista ds. obsługi projektów z językiem francuskim będziesz odpowiedzialny za:

  • opiekę nad projektami prowadzonymi z klientami we Francji
  • budowę dobrych relacji z klientami we Francji
  • wsparcie pracowników tymczasowych we Francji:

-        organizacja transportu

-        poszukiwanie kwater

-        wsparcie językowe

-        pomoc w rozwiązywaniu problemów na linii pracownik – pracodawca

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tymczasowych
Wymagania:

  • dobra znajomość języka francuskiego
  • samodzielność
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.