Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Obsługi Prawnej / Asystent Radcy Prawnego

Arbiter S. A.
Wrocław, Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu
praca stacjonarna
4971 dni temu

Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań pomaga osobom poszkodowanym uzyskać od firm ubezpieczeniowych odszkodowanie adekwatne do poniesionej szkody. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu

Zadania:
  • doradztwo prawne dla Klientów spółki
  • sporządzanie pism w postępowaniach odszkodowawczych, odwoławczych i sądowych
  • sporządzanie treści dokumentów, przygotowywanie umów, opiniowanie procedur
  • prowadzenie spotkań
Wymagania:
  • aplikacja radcowska
  • zaangażowania oraz chęci do podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielności w działaniu
  • kreatywnego podejścia do wykonywanych obowiązków
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia
  • dobrą atmosferę w pracy, jasno i konkretnie określone cele i zadania
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i bardzo duża samodzielność